Hakkımızda

Banyonuza Sanat Katar

Banyolarınıza estetik ve zarafet katmak isteyenlerin tercihi olan Platinum Banyo, geleneksel esintileri yenilikçi tasarımlarla bir arada yorumlayarak, sizler için rahat ve konforlu yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olur. Günün stresini atabileceğiniz ya da güne zinde bir şekilde başlamak için kullanacağınız banyolar, evlerin aslında önemli bir bölümüdür. Banyolarınıza gereken önemi vermek ve bambaşka bir alana dönüştürmek için Platinum Banyo kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Gold Ban-yom yetkili satıcısı olan Platinum Banyo, Akyurt’taki Gold Ban-yom üretim fabrikasında üretilen ve son teknolojik gelişmeleri ve trendleri takip ederek hazırlanan modelleri sizlerin beğenisine sunmakta. Birçok değişik model, farklı renk ve yüksek kaliteli malzeme alternatifleriyle sizler için üretilmekte. Uzman ekip ve kadrosuyla Platinum Banyo, Gold Ban-yom kalitesi ve güvencesiyle banyonuza şıklık ve estetiklik katacak. Müşteri memnuniyeti ve mutlu müşteri ilkelerini her şeyin üzerinde tutan Platinum Banyo; kalite kontrol uzmanlarınca üretimin her aşamasının denetlenmesini sağlayan “kalite çemberleri” yönetimiyle sıfır hata yaklaşımını temel ilke olarak benimsemiştir. 35 yıllık bilgi birikiminin vermiş olduğu özgüven ve tecrübeyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi bir borç olarak bilen Platinum Banyo, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak çalışma hayatını sürdürmektedir. 

Platinum Banyo Gold Ban-yom Yetkili Satıcısıdır

albero 130 banyo dolabı

Yenilikçi

Yenilikçi tasarımlara imza atan Gold Ban-yom’un birbirinden şık ve estetik modellerini sizlerle buluşturan Platinum Banyo, geçmişten gelen esintileri yeni trendlerle harmanlayarak sizlere ulaştırır. 

Kreatif

Yorucu iş hayatının stresini evinizde size unutturacak olan banyonuz; hak ettiği önemi kreatif tasarımları sizlerle buluşturan Platinum Banyo ile buluyor, kalitesini bir adım öteye taşıyor.

Benzersiz

Gold Ban-yom’un Ankara Akyurt’taki 10.000 m2 kapalı alana sahip üretim fabrikasında üretilen benzersiz ürünleri Platinum Banyo ayrıcalığı ile sizlere ulaşıyor.

Şık ve Estetik

Birbirinden şık ve estetik banyo dolabı modelleri, her bütçeye ve zevke uygun olarak beğeninize sunuluyor. Banyonuz için aradığınız tüm ihtiyaçlarını Platinum Banyo’da bulacaksınız.