Teslimat Koşulları

Platinum Banyo Gereçleri’ne verilen siparişler, 1-20 iş günü içerisinde YURTİÇİ kargo firmasına teslim edilmektedir. En geç (kargoya verildikten sonra) 2-3 iş günü arasında siparişleriniz adresinize teslim edilir. Sipariş adresinizi mesai saatleri içerisinde size ulaştırabileceğimiz bir adres tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Siparişlerinizi takip edebilmeniz için siparişte verdiğiniz telefon numaralarınıza YURTİÇİ kargo’dan takip bilgileri SMS olarak gönderilecektir.

(Yanlış verilen telefon numaralarından Platinum Banyo Gereçleri sorumlu değildir.) Sipariş adresinizde herhangi bir sebepten dolayı değişiklik olursa müşteri hizmetlerimizi arayıp durumu bildirmenizi rica ederiz.

Nadir görülse de sevk edilen ürünlerin gönderilme süresi hava veya yol şartları gibi bazı durumlardan dolayı değişkenlik gösterebilir. Böyle durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Platinum Banyo Gereçleri yanlış verilen adreslere teslimat yapılamamasından sorumlu değildir.

Kargo firmaları 30 desiyi (30kg) geçen paketleri müşterinin kat kapısına teslim etme gibi bir zorunluluğu yoktur. 30 desi üzeri siparişler apartman kapısı önünde teslim edilebilir. Bu tamamen kargo görevlilerinin insiyatifinde olan bir durumdur. Platinum Banyo Gereçleri ile alakalı değildir. Lütfen siparişinizi verirken bu durumu göz önünde bulundurunuz.